O NAS

Witamy.

Powstający obiekt sportowy, to najnowocześniejszy dwupoziomowy tor kartingowy w Europie.

Ponad 650 metrów toru tylko wewnątrz hali, a przy tym 2 poziomy jazdy (pater i piętro). Miejsce na dodatkową nitkę zewnętrzną, to ok. 200-250 metrów dodatkowej jazdy, czyli w całości do dyspozycji naszych gości będzie ponad 850 metrów toru !!! Co ważne, nasza nawierzchnia to ASFALT !!!, a zastosowane paliwo jest BEZWONNE BIO !!!

Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby każdy mógł zrealizować tu swoje motoryzacyjne marzenia. Od podstaw wybudowany przez Nas obiekt, spełnia najwyższe standardy. Bezpieczeństwo i pozytywne doznania wyścigowe, to nasze priorytety. Od samego początku, przy pracach związanych z powstaniem tego toru, korzystaliśmy z wiedzy i doświadczenia fachowców w swoich dziedzinach.

TOP1 KARTING – to miejsce, które powstało z pasji do Kartingu i każdy znajdzie tu miejsca dla siebie.

  • Szkółka kartingowa dla dzieci i dorosłych,
  • Zawody indywidualne i drużynowe na najwyższym poziomie
    w Europie, klasyfikowane do światowego rankingu Sodi Word Series
  • Zawody dla początkujących
  • Imprezy prywatne (urodziny, …)
  • Eventy firmowe, szkolenia czy konferencje.

To wszystko możecie zrealizować u Nas w połączeniu z klimatem wyścigowym. Klimatyzowane i komfortowo wyposażone sale, są do Państwa dyspozycji.

O doznania wyścigowe dla każdego, również zadbaliśmy, ponad 30 nowiutkich gokartów wiodącego producenta – francuskiej firmy SODIKART.

Budowany od podstaw

Od podstaw wybudowany przez Nas obiekt, spełnia najwyższe standardy. Bezpieczeństwo i pozytywne doznania wyścigowe, to nasze priorytety.

Wiedza i doświadczenie

Od samego początku, przy pracach związanych z powstaniem tego toru, korzystaliśmy z wiedzy i doświadczenia fachowców w swoich dziedzinach.

Z pasji do kartingu

Dokładamy wszelkich możliwych starań,
aby każdy mógł zrealizować tu swoje motoryzacyjne marzenia.

Sodi LR5 160cc – Dla najmłodszych

Dla najmłodszych (od 135 cm) Sodi LR5 160cc – pasy bezpieczeństwa, regulowany fotel i pedały, regulowana kolumna kierowcy. To wszystko, aby komfortowo i bezpiecznie młodzież mogła posmakować motorsportu.

Sodi 2Drive – Na wspólne przejazdy

Rodzice z pociechami, czy poprostu wspólny przejazd – Sodi 2Drive – pełnoletni kierowca ma do dyspozycji gokart dwuosobowy, a pasażer może pomagać w kierowaniu.

Sodi SR5 290cc – Dla kierowców powyżej 150 cm

Świetnie wyposażone nowe gokarty, zapewnią doskonałe doznania wyścigowe zarówno wytrawnym jak i początkującym kierowcom.

Do zobaczenia na torze Top 1 Karting

TOP1 KARTING – to miejsce, które powstało z pasji do Kartingu i każdy znajdzie tu miejsca dla siebie.

Copyright © 2023 by martaocenia.pl. All rights reserved.