EVENT GP

Eventy zorganizowane dla grup – Tor kartingowy – Wrocław

Jeżeli poszukujesz nietuzinkowej formy spędzenia czasu z przyjaciółmi, rodziną czy współpracownikami, eventy dla grup we Wrocławiu w TOP1 KARTING są doskonałą opcją. Nasz tor kartingowy o długości ponad 850 metrów, z dwoma poziomami jazdy i asfaltową nawierzchnią, zapewni niezapomniane emocje i wyjątkowe doświadczenia. Oferujemy pakiety dla grup od 8 do 20 osób w dniach od poniedziałku do czwartku oraz dla grup od 12 do 20 osób w dniach od piątku do niedzieli.

Organizujemy również imprezy grupowe, które są doskonałym pomysłem na team-building, urodziny we Wrocławiu czy nawet wieczory kawalerskie i panieńskie. Dla każdej grupy przewidujemy indywidualne podejście, a nasz zespół profesjonalistów pomoże dopasować opcje, które najbardziej odpowiadają Twoim potrzebom. Dodatkowo, dla uczestników imprez grupowych kaski są wypożyczane bez dodatkowych opłat, a pomiędzy sesjami Eventu GP są sesje dla klientów z rezerwacji, co sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Zorganizuj swój własny Grand Prix: unikalne możliwości dla większych grup

Jeżeli liczba Twoich gości przekracza 20 osób, mamy dla Ciebie coś jeszcze bardziej ekscytującego. Nasze imprezy grupowe we Wrocławiu dają możliwość zorganizowania własnego Grand Prix. W tym formacie, uczestnicy są podzieleni na zespoły i rywalizują ze sobą na różnych etapach, co dodaje jeszcze więcej emocji i wymaga koordynacji w ramach drużyny.

W ofercie mamy także możliwość indywidualnych treningów z doświadczonym trenerem, dzięki czemu uczestnicy mogą poprawić swoje umiejętności i przygotować się do wyścigów. Wykorzystanie najnowocześniejszych gokartów i ścisłe przestrzeganie norm bezpieczeństwa gwarantują, że każdy z uczestników poczuje się komfortowo i bezpiecznie. Nie czekaj więc i spraw, by Twój następny event stał się prawdziwym wyścigowym spektaklem, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Zawody EventGP

OPCJA 1: EVENT GP MINI


3 przejazdy (T-Q-W), czas trwania ok. 1,5h, Cena Event GP Mini 250zł/os – pon-czw, 280zł/os – pt-nd

T – Trening
Q – Kwalifikacja 8 minut
W – WYŚCIG 12 okrążeń indoor / 10 okrążeń outdoor


OPCJA 2: EVENT GP MEGA

W weekendy dostępna tylko dla grup do 17osób.

4 przejazdy (T-Q-Q-W). Cena zawiera puchary dla zawodników za podium w sesji wyścigowej. Czas trwania ok. 2h. Cena Event GP Mega 320zł/os – pon-czw, 350zł/os – pt-nd

T – Trening
Q – Kwalifikacja 8 minut
W – WYŚCIG 12 okrążeń indoor / 10 okrążeń outdoor

SALKA VIP

Istnieje możliwość wynajmu salki VIP na czas trwania eventu(na wyposażeniu salki słone przekąski oraz woda/soki).

EVENT GP VIP

Dla tego typu eventu wszystkie informacje dostępne pod nr telefonu 730 44 44 11

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Więcej informacji można uzyskać poprzez kontakt z naszą recepcją: tel. 730 444 411.

Osoby niepełnoletnie powinny zostać zarejestrowane przez dorosłych opiekunów.