Gokarty

Gokarty Nowy tor kartingowy Top1 Karting jest najnowocześniejszym dwupoziomowym obiektem tego typu w Europie. Posiada ponad 650 metrów toru wewnątrz hali. To 2 poziomy jazdy (piętro i pater) oraz dodatkowe 200-250 metrów zewnętrznego toru, co daje łącznie ponad 850 metrów do jazdy. Nawierzchnia toru to asfalt, a zastosowane paliwo jest bezwonnie bio. Wpływa to na komfort i bezpieczeństwo jazdy.
Tor gokartowy
Obiekt został wybudowany od podstaw, aby spełnić najwyższe standardy, z uwzględnieniem bezpieczeństwa i satysfakcji z doświadczeń jazdy. Przy powstawaniu toru kartingowego korzystano z wiedzy i doświadczenia fachowców w swoich dziedzinach. Top1 Karting oferuje szeroki wybór możliwości dla różnych grup, takie jak: szkółka kartingowa dla dzieci i dorosłych, zawody indywidualne i drużynowe, imprezy prywatne, eventy firmowe, szkolenia i konferencje. Na miejscu znajdują się również klimatyzowane i komfortowo wyposażone sale dla gości.
Tor wyścigowy
W Top1 Karting można korzystać z ponad 30 nowych gokartów francuskiej firmy SODIKART. W ofercie znajdują się różne modele gokartów dla różnych grup wiekowych i doświadczeń. Mianowicie najmłodszym (od 135 cm) proponujemy gokart Sodi LR5 160cc, który zapewnia bezpieczeństwo i komfort. Dla osób, które chcą przejechać się razem, Top1 Karting oferuje gokart dwuosobowy – Sodi 2Drive. Kierowcom powyżej 150 cm proponujmy gokart Sodi SR5 290cc. Podsumowując, Top1 Karting to nowoczesny dwupoziomowy tor kartingowy z najlepszej jakości gokartami i wiele atrakcji dla różnych grup wiekowych i doświadczeń. Bezpieczeństwo i satysfakcja z doświadczeń jazdy są priorytetami tego miejsca. Gokarty Kontakt >> 2023-04-27-19-56