Nauka jazdy gokartem

Autor :

KATEGORIA :

Uncategorized

OPUBLIKOWANY :

Nauka jazdy gokartem Zapisz się na trening indywidualny z profesjonalnym instruktorem. Naucz się jeździć gokartem z Top 1 Karting.

Czas trwania indywidualnej lekcji jazdy gokartem w Top 1 Karting we Wrocławiu wynosi od 1 do 1,5 godziny. W tym czasie, zapewniamy uczestnikom 4 sesje, w tym jedną sesję bezpośrednio z trenerem. Całkowity koszt takiego treningu to 450 zł. W cenę tej oferty wliczone jest:
  • Szkolenie teoretyczne i praktyczne,
  • Opłaty za 4 przejazdy uczestnika,
  • Koszt jednego przejazdu instruktora,
  • Nagranie przejazdu na potrzeby szkoleniowe (zapisuje instruktor).
Nasz doświadczony trener towarzyszy uczestnikowi podczas jednej z sesji, podczas której rejestruje przejazd na kamerę. Między poszczególnymi sesjami, trener i uczestnik analizują nagranie i ustalają plan na poprawę techniki jazdy. Koszt treningu indywidualnego obejmuje łącznie 4 przejazdy uczestnika, 1 przejazd instruktora i obsługę trenera. Gwarantujemy, że taka formuła treningu przyniesie widoczne efekty i poprawi technikę jazdy każdego uczestnika. Niezależnie od poziomu zaawansowania, nasz trener pomoże Ci osiągnąć nowe umiejętności i poprawić swoją technikę jazdy. Przyjdź i doświadcz efektywnego treningu indywidualnego na torze kartingowym we Wrocławiu!
Gokarty Wrocław – Top 1 Karting to nie tylko zaawansowany technologicznie tor kartingowy, ale również prawdziwe centrum pasji dla miłośników kartingu. Nasza oferta jest dostępna w wyjątkowej atmosferze sportowej rywalizacji. Dla naszych gości przygotowaliśmy klimatyzowane i komfortowo wyposażone sale. Nie zapominamy również o najważniejszym – autentycznych doznaniach wyścigowych. Dzięki floty ponad 30 nowoczesnych gokartów od światowego lidera, francuskiej firmy SODIKART, gwarantujemy niezapomniane emocje. Serdecznie zapraszamy na tor kartingowy we Wrocławiu – doświadcz adrenalinowego przeżycia razem z nami! Z dumą oferujemy: Nauka jazdy gokartem Kontakt >> 2023-05-31-13-45