Ile kosztują gokarty we Wrocławiu?

Autor :

KATEGORIA :

Uncategorized

OPUBLIKOWANY :

Ile kosztują gokarty we Wrocławiu?

Jesteśmy dumni, że możemy przedstawić Wam najnowocześniejszy tor kartingowy w Europie – Top 1 Karting! Nasz obiekt znajduje się w samym sercu Wrocławia i oferuje niezapomniane doznania związane z kartingiem. W Top 1 Karting mamy aż 650 metrów toru wewnątrz hali, a dodatkowo oferujemy 2 poziomy jazdy – pater i piętro. To jeszcze nie wszystko! Mamy również miejsce na dodatkową nitkę zewnętrzną, która dodaje nam około 200-250 metrów trasy. Razem to aż ponad 850 metrów toru, które czekają na naszych gości! Co ważne, nasza nawierzchnia to wysokiej jakości asfalt, a paliwo, które stosujemy, jest bezwonnym biopaliwem!
Karting Wrocław
Od samego początku, przy budowie tego toru, zależało nam na spełnieniu marzeń każdego pasjonata motoryzacji. Top 1 Karting spełnia najwyższe standardy i zapewnia bezpieczeństwo oraz niezapomniane wrażenia z jazdy. Współpracowaliśmy z doświadczonymi specjalistami, aby stworzyć ten wyjątkowy obiekt. Jesteśmy przekonani, że Top 1 Karting to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy szkółkę kartingową dla dzieci i dorosłych, a także organizujemy zawody indywidualne i drużynowe na najwyższym poziomie w Europie, które są klasyfikowane do światowego rankingu Sodi World Series. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z kartingiem, również dla Ciebie mamy zawody dla początkujących. Ponadto, jesteśmy w stanie zorganizować prywatne imprezy, takie jak urodziny czy eventy firmowe. Możesz również skorzystać z naszego toru podczas szkoleń czy konferencji.
Gokarty Wrocław
W Top 1 Karting zapewniamy nie tylko emocje związane z jazdą na torze, ale także komfortowe i klimatyzowane sale, które są do dyspozycji naszych gości. Chcemy, abyś poczuł się wyjątkowo i mógł cieszyć się każdą chwilą spędzoną u nas. Jeśli chodzi o gokarty, nie musisz się martwić! Posiadamy ponad 30 nowoczesnych gokartów od renomowanego producenta – francuskiej firmy SODIKART. Dla najmłodszych (od 135 cm) mamy gokart Sodi LR5 160cc, który wyposażony jest w pasy bezpieczeństwa, regulowany fotel i pedały oraz regulowaną kolumnę kierowcy. Dla tych, którzy chcą wspólnie przeżywać emocje, oferujemy gokart Sodi 2Drive, w którym pełnoletni kierowca może zabrać ze sobą pasaż
Ile kosztują gokarty we Wrocławiu? Cennik >> 2023-05-11-13-02