Gokarty Wrocław Buforowa

Autor :

KATEGORIA :

Uncategorized

OPUBLIKOWANY :

Gokarty Wrocław Buforowa
Nasza niezwykle nowoczesna, dwupoziomowa konstrukcja to wyróżnik naszego toru kartingowego we Wrocławiu, który z dumą możemy nazwać jednym z najbardziej zaawansowanych w Europie. Top 1 Karting – Gokarty Wrocław to nie tylko ponad 650 metrów emocjonującej trasy wewnątrz hali, ale również dwie ekscytujące kondygnacje do pokonania. Ale to nie koniec! Mamy również miejsce na dodatkowy tor zewnętrzny, dodając do całości dodatkowe 200-250 metrów, co daje łącznie ponad 850 metrów toru do pełnej dyspozycji naszych gości. Co więcej, nasz tor pokryty jest asfaltem, a nasze gokarty zasilane są ekologicznym, bezwonny bio paliwem! Zależy nam na spełnianiu marzeń motoryzacyjnych naszych gości. Tor kartingowy, który z pasją stworzyliśmy od podstaw, spełnia najwyższe standardy. Bezpieczeństwo i unikalne doznania wyścigowe to dla nas priorytety. Wiedza i doświadczenie ekspertów były niezastąpione przy realizacji tego projektu. Nasze Gokarty Wrocław to więcej niż tor kartingowy – to miejsce dla każdego entuzjasty kartingu. Zapewniamy szereg atrakcji, takich jak:
  • Szkółka kartingowa dla dzieci i dorosłych,
  • Zawody indywidualne i drużynowe na najwyższym poziomie w Europie, które klasyfikują do światowego rankingu Sodi Word Series,
  • Zawody dla początkujących,
  • Prywatne imprezy, takie jak urodziny,
  • Oferta dla firm, w tym eventy, szkolenia i konferencje.
Wszystko to odbywa się w wyjątkowym, wyścigowym klimacie. Dysponujemy klimatyzowanymi i komfortowo wyposażonymi salami do Państwa dyspozycji. Zadbaliśmy również o autentyczne doznania wyścigowe, dzięki floty ponad 30 nowych gokartów od renomowanej francuskiej firmy SODIKART. Przyjdź i doświadcz emocji z nami na torze kartingowym we Wrocławiu!
Gokarty Wrocław Buforowa Kontakt >> 2023-05-26-13-14